Aktuálně 51292 nabídek práce!

Nabídka práce: Zámečníci do výroby, Vsetín

Pozice:
Zámečníci do výroby
Zaměstnavatel:
SPEDOS Vrata a.s.
IČO:
27795152
Oblast (okres, kraj):
Vsetín
Obor práce:
Výroba a provoz
Nejnižší požadované vzdělání:
Středoškolské
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Změněná pracovní schopnost:
Ne
Mzda:
26000
Popis práce:

ZÁMEČNÍCI DO VÝROBY
Nástup možný ihned.
POŽADUJEME: vyučení ve strojním či příbuzném oboru, manuální zručnost, aktivní přístup, schopnost týmové práce.
NÁPLŇ PRÁCE: vrtání, nýtování, základní svařování (stehování), montáž a kompletace výrobku.
NABÍZÍME: práci pouze v jednosměnném provozu (od 6:00 do 14:30 hodin), nástup možný ihned,
zázemí české firmy - jsme zde již 31 let, 22 dní dovolené + 3 dny zdravotního volna, příspěvek na penzijní připojištění, závodní stravování, telefonní tarify i pro rodinné příslušníky, dárkové poukázky k Vánocům, firemní akce, odměny při pracovním výročí.
Ozvěte se nám!
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky na čísle 605 201 792 v době od 7:00-14:00 hodin nebo e-mailem
na kariera@spedos.cz
ov. 4.4.

Kontakt na zaměstnavatele

Kontaktní osoba:
Bc. Eva Štochelová
Telefon:
605 201 792
Počet zobrazení inzerátu:
548×